خرید مخزن قیفی پلی اتیلن

اگر به دنبال خرید مخزن قیفی پلی اتیلن میگردید که بتوانید به راحتی تمامی محتویات درون آن را خالی نمایید ما به شما مخازن پلی اتیلن قیفی را پیشنهاد می کنیم. مخزن آب ته قیفی یا قیفی علاوه بر آب، می تواند برای ذخیره سازی طیف وسیعی از مایعات سازگار با پلی اتیلن مورد استفاده قرار گیرد.

 

خرید مخزن قیفی پلی اتیلن

مخزن پلی اتیلن قیفی

 

در واقع در این نوع مخازن به دلیل شکل قیفی انتهایی آن ، پس از باز شدن خروجی که معمولاً در پایین ترین قسمت آن قرار داده می شود تمامی مواد و یا مایعات ذخیره شده قابل تخلیه می باشند. این ویژگی در سایر مخازن پلی اتیلن وجود ندارد.

اندازه های مخازن قیفی پلی اتیلنی

اندازه های مخازن قیفی پلی اتیلنی در سایز های ۲۰۰ لیتر، ۵۰۰ لیتر ، ۱۰۰۰ لیتر ، ۱۵۰۰ لیتر و ۲۰۰۰ لیتر و به صورت تک لایه و سه لایه و ۳۰۰۰ لیتر، ۵۰۰۰ لیتر و ۱۰۰۰۰ لیتر به صورت تک لایه (بی رنگ) تولید می شوند. برای ساخت این مخازن از پلی اتیلنی استفاده شد است که کاملاً بهداشتی بوده و از نوع فود گرید می باشد و به همین جهت استانداردهای لازم اداره کل بهداشت و حیط زیست را برای نگهداری مواد خوراکی و بهداشتی را دارا می باشند .

مخزن ته قیفی پلی اتیلن سه لایه مناسب ذخیره سازی آب شرب و طیف وسیعی از مواد شیمیایی است . شما برای اطلاع از اینکه آیا ماده ی مورد نظر شما مناسب ذخیره سازی در این مخازن می باشد یا خیر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مخزن پلی اتیلن ته قیفی

همچنین نوع تک لایه مخازن ته قیفی پلی اتیلن برای ذخیره سازی انواع مایعات شیمیایی همچون اسید ها و بازها و مشتقات نفتی مناسب می باشند.

به واسطه ی استفاده از مواد درجه یک و غیر بازیافتی ، نیروی متخصص ، ماشین آلات پیشرفته و نظارت های مستمر باعث شده مخازن پلی اتیلن قیفی پلاستونیک همچون سایر محصولات پلی اتیلنی پلاستونیک مورد استقبال فراوان هموطنان قرار گیرند.

 

در جدول زیر ابعاد و قیمت انواع مخازن قیفی پلی اتیلنی این شرکت را مشاهده می فرمایید.

 

برای خرید مخازن قیفی پلی اتیلنی با گارانتی و خدمات پس از فروش با شماره های مندرج تماس حاصل فرمایید.

مخزن پلی اتیلن

اندازه های مخازن قیفی پلی اتیلنیمخزن پلی اتیلن ته قیفیمخزن پلی اتیلن قیفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *