خرید وان پلاستیکی

خرید وانهای پلاستیکی و وان پلی اتیلنی شرکت پارساپلاست با استفاده از پلی اتیلن PE 3840  و Food Grade دارای UV Stabilizer تولید می شود. این نوع خاص از پلی اتیلن علاوه بر تامین استحکام کافی، دارای تاییدیه وزارت بهداشت نیز می باشد. شرکت پارساپلاست برای ایجاد ارتباط مستقیم و بی واسطه با خریداران محترم اقدام به عرضه مستقیم وان های تولید شده دراین شرکت میکند که در صورت نیاز با شماره های ما تماس حاصل فرمایید.

 

وان پلاستیکی

وان های پلاستیکی

وان پلاستیکی و وان پلی اتیلنی

با خرید از ما با ارسال فوری، آسان و کم هزینه آن به سراسر کشور به همراه خرید بی واسطه از کارخانه تولید کننده وان های پلاستیکی از مزیتهای اصلی خرید وان پلاستیکی از پارسا پلاست میباشد. این وانها در صنایع، کشاورزی، شیلات، ایجاد استخرهای کوچک و قابل حمل خانگی، سیلوی مایعات و جامدات پودری و گرانولی در وان های درب دار، بسته بندی و نگهداری ارزان محصولات یخ زده در وانهای فوم دار (با درب) و … کاربری دارند. این وان ها علاوه بر کاربری های ذکر شده به عنوان طشت پلاستیکی یا لگن پلاستیکی بزرگ نیز قابل استفاده می باشند.

 

وانهای پلاستیکی با ابعاد مختلف در پارساپلاست تولید می شود :

۱) وانهای پلاستیکی ۸۰۰ لیتری درب دار

وان درب دار با قابلیت سیلوی انواع مواد گرانولی و پودری در محیط های سرباز و سرپوشیده.

۲) وان پلی اتیلن با ساپورت فلزی

امکان تولید و فروش وان با ساپورت فلری برای صنایع آبکاری و …

۳) وان فوم دار

وان فوم دار برای پایین آوردن نرخ انتقال حرارت بین محتویات وان و محیط بیرونی آن می باشد. وان های درب داری که لایه فوم به بدنه آنها اضافه شده است ، به راحتی به عنوان کولمن و فلاسکهای بسیار با دوام و ارزان برای نگهداری و جابجایی انواع محصولات شیلاتی در دمای نزدیک به صفر و یا به صورت یخ زده قایل استفاده می باشند.

 

خرید وانهای پلاستیکی با ابعاد سفارشی

خرید وانهای پلاستیکی با ابعاد سفارشی برای کاربری های خاص امکان تولید وان با ابعاد سفارشی برای مشتریان عزیز وجود دارد. برای مشاوره فنی و سفارش لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

وان شیلاتی و وانهای پلاستیکی پرورش ماهی

به کار گیری این وانها برای نگهداری و پرورش ماهی ها و دیگر آبزیان خوراکی و انواع ماهیان و آبزیان زینتی از پرکاربردترین روش های مصرف آنها است. وان شیلاتی در احجام ۶۰ تا ۲۰۰۰ لیتر در این شرکت تولید می شود.

 

وان بهداشتی پلاستیکی

علاوه بر کاربری های ذکر شده برخی از سایز ها به عنوان وان پلاستیکی بهداشتی ( لگن پلاستیکی ) در برخی دوره های درمانی و مراقبتهای پزشکی قبل و بعد از جراحی های خاص کاربرد دارد.

 

در جدول زیر ابعاد و قیمت انواع وانهای پلاستیکی و پلی اتیلنی این شرکت را مشاهده می فرمایید.

 

برای خرید وانهای پلاستیکی با ابعاد سفارشی با گارانتی و خدمات پس از فروش با شماره های مندرج تماس حاصل فرمایید.

مخزن پلی اتیلن

خرید وان پلاستیکی با ابعاد سفارشیوان پلاستیکیوان پلی اتیلنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *